1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HP Photosmart C8180 All in One

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 27 Mars 2022.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  840
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  58
  Link system has failed. Unable to print. Refer to print documentation Error 0x18a0306 Turn off then on again

  Kete mesazh po e marr ja kam ndrru ngjyrat te reja i kam ngjit mirpo apet po ma qet kshtu e kam konektu me pc ktu po del qe printo dokumente ama as ato spo me len Link system failure po ma qet
   

Shpërndaje faqen

Loading...