1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hp Pavilion dv6 Graphic driver Problem

Tema tek 'Drivera' e hapur nga coycol, 12 Dhjetor 2017.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam nje laptop hp pavilion dv6. inatalova win7 ne te dhe nuk mund ta instaloj driverin e grafikes.
  https://imgur.com/a/TlrEw keshtu me del mbas instalimit te driverit.. kam provuar tja bej Roll back... me del prap tja bej update.. e bej update prap e njejta gje nuk punon...
  a mundet dikush me m'ndihmu ?
   
 2. Irfan Beluli

  Irfan Beluli Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  33
  cilin sistem win7 ke x32 apo x64
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,997
  Pëlqimet:
  1,394
  Pikë nga trofetë:
  243
  Last edited: 12 Dhjetor 2017
 4. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  28
  I provova te gjitha nuk arrita ta rregulloj, kto te HP me than e ke grafiken e prishun... Instalova win10. punon gjithcka si duhet....
  Mendoj se tema duhet te mbyllet...
  Faleminderit te gjithve per ndihmat dhe per kohen tuaj...
   

Shpërndaje faqen

Loading...