1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pse spo me ban tastiera e keti llaptopi a din kush mem tregu e qela e kqyra neper vend i kish ato krejt
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,497
  Pëlqimet:
  430
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mos a e djegme?
   
 3. melinagee

  melinagee Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  aliexpress.com , nderroje
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  pllaka te koka se vetem kur po e shti adapterin po ju dhezet qajo drit
   
 5. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mos e ke perzi me pytjen qe e ke bo temen tjeter, sa per pytjet un tkisha propozu ta qosh te ni pc servis dyt, qa munum na met than ty osht bleje ket pjese a at pjese e perfundon tu harxhu ma shum se sa ka kushtu krejt ai pc kije ni sen parasysh se po u demtua koka e njeriut me makin nuk i bejn me pun leksionet pozitive dhe mendjekfjethse ashtu osht edhe pc ti fshish parametrat e biosit kur vet chipi i biosit eshte demtu nuk te kryen pun, a funksionojne programet(instruksionet) n nje cpu t demtum? jo sepse nuk kan ku te ekzekutohen.
   
 6. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Atehere nuk kam perzi kam bere pyetje i nderuar nese mendon ti qe qipi eshte atehere do e shikoj mundesin e riparimit ama kjo po ndodh te ky llaptop qe von e kam vrejt vetem se kur po e shti adapterin drita e bardh po dhezet qe i bjen drita e tret qe i ka gjithsej 4 drita ne anen e majt perball
   

Shpërndaje faqen

Loading...