1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  1. Rafet Maxhuni

Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

Postimet:
    467
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pse spo me ban tastiera e keti llaptopi a din kush mem tregu e qela e kqyra neper vend i kish ato krejt

2. Poshnjari

Poshnjari Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,497
    Pëlqimet:
    430
    Pikë nga trofetë:
    163
    Mos a e djegme?

3. melinagee

melinagee Anëtar

Postimet:
    15
    Pëlqimet:
    2
    Pikë nga trofetë:
    3
    aliexpress.com , nderroje

4. Rafet Maxhuni

Postimet:
    467
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    28
    pllaka te koka se vetem kur po e shti adapterin po ju dhezet qajo drit

5. bofy

bofy Anëtar Fillestar

Postimet:
    58
    Pëlqimet:
    10
    Pikë nga trofetë:
    8
    Mos e ke perzi me pytjen qe e ke bo temen tjeter, sa per pytjet un tkisha propozu ta qosh te ni pc servis dyt, qa munum na met than ty osht bleje ket pjese a at pjese e perfundon tu harxhu ma shum se sa ka kushtu krejt ai pc kije ni sen parasysh se po u demtua koka e njeriut me makin nuk i bejn me pun leksionet pozitive dhe mendjekfjethse ashtu osht edhe pc ti fshish parametrat e biosit kur vet chipi i biosit eshte demtu nuk te kryen pun, a funksionojne programet(instruksionet) n nje cpu t demtum? jo sepse nuk kan ku te ekzekutohen.

6. Rafet Maxhuni

Postimet:
    467
    Pëlqimet:
    34
    Pikë nga trofetë:
    28
    Atehere nuk kam perzi kam bere pyetje i nderuar nese mendon ti qe qipi eshte atehere do e shikoj mundesin e riparimit ama kjo po ndodh te ky llaptop qe von e kam vrejt vetem se kur po e shti adapterin drita e bardh po dhezet qe i bjen drita e tret qe i ka gjithsej 4 drita ne anen e majt perball

Shpërndaje faqen

Loading...