1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

how..?

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga funky_fresh, 15 Nëntor 2013.

 1. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  137
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]


  dikush ndonje ide, si ja te perpunuara ..? (Photoshopin se kuptoj aspak ^^)
   
 2. LTH05

  LTH05 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  89
  Pikë nga trofetë:
  48
  provo kete effect(Dragan Effekt):
   

Shpërndaje faqen

Loading...