1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

How to change color eyes in photoshop CS6

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga LirimPhotography, 13 Shtator 2017.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mfal mos je vllau binjak i Zach Kingut haha
   
 3. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  hahaha gati :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...