1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje hotspot Mikrotik

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga gento, 9 Shtator 2019.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ekam nje roter te mikrotikut , ekam konfiguri krejt , ama donwlodu ni template hotspot ne net osht shum i mir osht userna edhe paswordi per mu lidh ne wifi ama podu mebo automatikish me ulidh klienti , per stafin mebo me username edhe pasword , per klientet mebo pa passwors si shembull mebo kliko ketu edhe aj lidhet ne netin ton edhe mebo 30 minuta kohezgjatja per mendejt ne net klienti , qito sen pe bo per mu lidh automatikisht klienti

  Sent from my CUBOT_POWER using Tapatalk
   
 2. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Ubo 2 dit qe ekom bo ket postim edhe ska levizje

  Sent from my CUBOT_POWER using Tapatalk
   
 3. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po more pa telashe bohet kjo pun , 20 min work :)
  Hire me or search the net.
   

Shpërndaje faqen

Loading...