1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Hotspot emer mbiemer email

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Lodvald, 18 Shkurt 2020.

 1. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Pershendetje isha i interesuar per te kryer nje mikrotik hotspot qe kur nje user te logohet ti kerkoje

  Emer
  Mbiemer
  Email(ska nevoi per verifikim)
  NR cel (ska nevoi per verifikim)

  interneti do jet falas , qellimi esht me mbledh email addresa ne at zone...
   
 2. Mr.Robot

  Mr.Robot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  8
  po kur e bon psh Emri: user Mbiemer: resu email [email protected] i bie ce ti ke marr emailin hahahahhahahaahha...
   
 3. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  nk jan te gjith te zgjuar sa ti.
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53

Shpërndaje faqen

Loading...