1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[HOT][LIMITED] Earn 10-20$ a day with phone

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga ardd, 29 Tetor 2014.

 1. ardd

  ardd Anëtar Fillestar

  Postimet:
  72
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Payment Proff!

  [​IMG]  Hapi 1: Shko tek PlayStore !
  Hapi 2: Download WHAFF REWADS!
  Hapi 3: Invite Code: AG16258

  Tek invite code shenone kodin me lart, nese e ke ber codin at'her REPLY POST,
  SEND METOD !
   
  Last edited by a moderator: 30 Tetor 2014
  [email protected] pëlqen postimin.
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Flm hera e pare qe po e sho kete program e shikova kishte shum pelqime dhe e provova kete kodin mi dha 0.30$

  Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
   
 3. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  .30 :/
   
 4. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  +$0.30
  Invite code: AG26937
   
 5. Komandanti

  Komandanti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  500
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  58
  A ka mundesi me teper spjegime per kete program
   
 6. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Mir sish fort i keq, un po hi pi ndrroj IP n settings te wi-fi edhe po dalin oferta te reja, gati i bona 10$ dhe blej ndonje program ne play store :)
   
 7. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ej o shok a mundesh mem kallxu qysh me i ndrru per shkak se kur po i ndrroj spo kom rrjet naj faqe me ip edhe menyren qysh me e ndrru

  Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
   
 8. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Perdore qet IP, osht gjithmon Online:
  97.77.104.22 Port 80
  Ndoshta din aty qysh mja ndrru te wireless manual.
   
  GunSpeR pëlqen postimin.
 9. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Flm shum e bana te proxy u qelen plot oferta treja Flm shum

  Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
   
  Last edited: 31 Tetor 2014
  z4x0r pëlqen postimin.
 10. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  qe keni mundesi me ket kod :)

  AG37925
   
 11. InsideMan

  InsideMan Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  QE EDHE NJE KOD
  funksionoi edhe te un

  AG 38444

  VEQ A MUN MEM KALLXU DIKUSH DIQKA ?
  TASH PER ME ME VAZHDU PRAP PER 0.30 TJERA ,A DUHET ME FSHI PROGRAMIN A QKA OSHT HAPI TJETER SE SPO DI??
   
  Last edited: 31 Tetor 2014
 12. z4x0r

  z4x0r Anëtar i Njohur

  Postimet:
  837
  Pëlqimet:
  187
  Pikë nga trofetë:
  63
  Jo, e ndrron ip n telefon, edhe dalin oferta n program qe me shkarku programe edhe me i instalu tani me hap qat program qe instalohet kur kthehesh mrapa n programin WHAFF, t shtohen paret e qasaj oferte, kshtu kadal kadale fiton, kur ti ben 10$ i dergon n paypal apo playstore card, ka disa opcjone.
   
 13. InsideMan

  InsideMan Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  SHUM FALEMINDERIT PER PERGJIGJJE ,TASH VAZHDOVA
  A MUNDESH MEM DERGU NAJ SITE KU ME GJET IP MA FRESH?
   

Shpërndaje faqen

Loading...