1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

hosting wordpress 100G 12 muaj 12 euro godaddy

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga gento, 22 Qershor 2022.

 1. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Poshnjari pëlqen postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,284
  Pëlqimet:
  979
  Pikë nga trofetë:
  193
  [​IMG]

  Viti tjeter £6.99 muaji , KUJDES :rolleyes:
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  352
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Aha okej , te them te drejten nuk ekam par , ja tani sapo e pash , mua me esht skaduar nje host qe ekam bler dhe nuk ekam vazhdurar , me nje email tjeter kam bler prap nje hosting .
   

Shpërndaje faqen

Loading...