1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hosting & VPS Falas [dedi.al]

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 9 Maj 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  118
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 2. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,197
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  183
  DardanDaci pëlqen postimin.
 3. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje, nje VPS me kish hy ne pune nese ka mundsi.

  Faleminderit paraprakisht.
   
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vetem 5VPS ishin?

  ah okay nashta heren tjeter :)
  flm
   
 5. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
 6. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  53
  a ka mundesi me bo reset passwordin tek [email protected] pasi qe nuk po funksionojka "Keni harruar fjalkalimin?"
   
 7. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,504
  Pëlqimet:
  387
  Pikë nga trofetë:
  138
 8. Cyb3R-Gh0sT/

  Cyb3R-Gh0sT/ Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  661
  Pëlqimet:
  397
  Pikë nga trofetë:
  118
  Porosia u pranua.
   
  Last edited: 14 Maj 2019
 10. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  446
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  53
  me duhet dhe mua nje VPS nese ke mundesi kalo pak n dm
   
 11. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  938
  Pikë nga trofetë:
  243
  @DardanDaci
  mund te shikosh problemin tim
  te kam derguar PM

  flm
   
 12. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,648
  Pëlqimet:
  165
  Pikë nga trofetë:
  93
  edhe mu VPS do dit mdoket ka bo tash e do dit jo tkom shkru pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...