1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hosting & VPS Falas [dedi.al]

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 9 Maj 2019.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Pershendetje

  Per nder te Ramazanit muajit te bekuar dedi.al ka vendos qe te shperndaj disa hoste dhe disa vps falas per antaret e kti komuniteti.

  Paketa Hosting [20 Paketa]Afati 6 Mujore
  Violet Pack
  50 GB SSD Space
  500 GB Bandwidth
  Unlimited Databases
  1+5 Addon Domains
  Unlimited Emails
  Free SSL
  Free 500 APPS
  Shënim: Hoste Mund të marrin vetem anëtaret qe i kan mbi 15 Postime ne kete forum.
  Kliko Linkun: https://dedi.al/cart.php?gid=1 / zgjidh paketen Violet regjsitrohu perfundo porsine dhe mos paguaj.
  Komentoni ne teme email me te cilin jeni regjistruar.

  VPS [5] Afati: 1 Mujor

  2GB RAM
  1CPU
  50 GB Space
  Location: USA/NL/DE/UK
  Windows 2012/CentOS/Debian/Ubuntu
  Shënim: VPS Mund të marrin vetem anëtaret qe i kan mbi 100 Postime ne kete forum.
  VPS do jepen manualisht ska nevoj per regjistrime tek dedi.al

  -------------
  Paketat i marrin ata qe ja nisin temes prej fillimit dhe deri tek i 20 pra , poashtu vlen edhe per vps kush kerkon i pari ne teme vps dhe qe i ploson kushtet e merr nga i pari deri tek i pesti.
  Qdo te mire
  Dardani
   
  @science dhe Inc-seo pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  kam deshire te provoje njehere hostin Dardan.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,550
  Pëlqimet:
  445
  Pikë nga trofetë:
  163
  Kam kete numer transaksioni 31631
   
 4. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,745
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  93
  QOMA NI VPS QE MUN VLLA
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,369
  Pëlqimet:
  976
  Pikë nga trofetë:
  243
  VPS/Windows

  flm
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Hosting
   
 8. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  749
  Pëlqimet:
  214
  Pikë nga trofetë:
  73
  vps a eshte windows bro? Nese ke noi nje ne stock do ta doja nje :) thanks
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  @Poshnjari - 1 host [aktivizuar]
  @Atdhe Mujaj - 2 host [aktivizuar]
  @getrich 1 - vps qfar do windows linux ?
  @(.) 2 - vps
  @KMN - 3 host duhet te regjistrohesh tek dedi.al
  @clusterphys 3 - vps

  Te gjithe ju jeni pranuar sherbimet do ju aktivizohen sonte ne mbremje.
  kan mbetur edhe 17 hoste dhe 2 vps.
   
  Last edited: 10 Maj 2019
  Poshnjari, ﴾.﴿ dhe clusterphys pëlqejnë postimin.
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  440
  Pikë nga trofetë:
  143
  Me dergo pm se spo muj met dergu un ty.
   
  ﴾.﴿ dhe Atdhe Mujaj pëlqejnë postimin.
 11. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  749
  Pëlqimet:
  214
  Pikë nga trofetë:
  73
  DardanDaci pëlqen postimin.
 12. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,557
  Pëlqimet:
  141
  Pikë nga trofetë:
  93
  VPS Windows nese ka mundesi, faleminderit shume.
   
 13. HeRBaR

  HeRBaR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  Vps Windows

  Rrofsh
   
 14. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,511
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  vps po pat mundesi
   
 15. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  53
 16. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  53
  Host

  Sent from my SM-A105F using Tapatalk
   
 17. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  38
  qe kish bo mue me provu merrem me webhosting , game hosting , vps , root ,.
   
 18. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  VPS vlla nese ka mbet najnjo xD
   
 19. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kam deshir te marr VPS Windows qe ka mundsi ?
   
 20. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,369
  Pëlqimet:
  976
  Pikë nga trofetë:
  243
  flm shume per offerten
  cdo gje ne rregull & funksionale
  sic u tha, u be
  respekte
   

Shpërndaje faqen

Loading...