1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hosting Premium Falas - 20 Paketa !

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 14 Dhjetor 2019.

Tags:
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  980
  Pëlqimet:
  686
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Do ti dhurojm 20 paketa Shared Web Hosting falas per antaret e ktij forumi.


  1GB ITSHQIP

  1GB Space
  20GB Bandwidth
  2 Domains
  2 Databases
  1 Cron Job
  1 Backup
  0 Emails
  Softaculos Installer 500 Apps
  DDoS Protected: 2Gbps
  Kontroll Paneli i DediNetworks
  Lokacion: Holande
  Periudha 10 Muaj
  ------------------
  Kushtet: 1. Like Temen 2. Like Faqen Në www.fb.com/dedinetworks
  Antari duhet ti kete me shume se 50 Postime ne kete forum per ta marr hostin.
  Nuk ofrojm support ne faqe per kete sherbim qe po ju ofrojm.
  Linku direkt per porosi: https://client.dedinetworks.net/cart.php?a=add&pid=55&language=shqip
  ---------------
  Qdo te mire , Dardani :)
   
  tonkeri, Atdhe Mujaj, reflect1 dhe 7 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. HardWorker

  HardWorker Anëtar Aktiv

  Postimet:
  195
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  53
  I plotsova kushtet
   
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,387
  Pëlqimet:
  391
  Pikë nga trofetë:
  138
  faleminderit dardan per oferten qysh mundem me e marr pa pas domain sepse per momentin jam pa llaptop nese ka naj mundsi
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo Dardan për këtë super ofertë. Por pse nuk e bëre për 1 vit? Për dy muaj do ta prishim?
  Deklaroj pjesmarrje.
   
 5. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  980
  Pëlqimet:
  686
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ata qe kan aplikuar hostet i kan marre.
  qdo te mire
   
 9. drini1986

  drini1986 Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 10. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  116
  Pikë nga trofetë:
  68
 11. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,303
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  @DardanDaci ke probleme me SSL kur dua te futem me nxjerr Warning: Potential Security Risk Ahead dhe nuk po logohem ne panel kam frike se edhe faqja do kete probleme.
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  980
  Pëlqimet:
  686
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prsh , ska asnje problem mund te logoesh thjesht SSL nuk eshte e instaluar ne ate port te serverit.
   
  Last edited: 21 Dhjetor 2019
 14. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  246
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  qa ka ndodhur me pakot tjera a do aktivizohen apo jo?
   
 15. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
 16. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  149
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jam i interesuar nese vazhdon oferta ende...
   
 17. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  980
  Pëlqimet:
  686
  Pikë nga trofetë:
  173
  Oferta ka mbaru vlla paketat jan marre.
  P.s/ tema mundet me u mbyll
   
  tonkeri pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...