1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim hostim gratis& falas

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga albhost, 27 Prill 2020.

 1. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  13
  alb host ofron hostim falas per nje vit per te gjithe antaret e forumit
  ju ftojme te regjistroheni
  https://www.albhost.co.uk
  gjithcka eshte Unlimited
  gjithcka eshte e lejuar
  VEMENDJE : ALB HOST NUK OFRON DOMAIN DOMAIN MUND TA BLENI OSE MUND te perdorni .tk .ml etj.. falas
  ju mirpresim me kritika dhe sugjerime sepse na ndihmoni sa me shume, faleminderit .!
  https://www.albhost.co.uk/
   
  @science, miraxh, Alex dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...