1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim hostim falas per te gjithe

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga albhost, 23 Prill 2020.

 1. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  alb host ofron hostim falas per nje vit per te gjithe antaret e forumit
  ju ftojme te regjistroheni
  https://www.albhost.xyz/
   
  miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Parametrat?
   
  albhost pëlqen postimin.
 3. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  te gjitha Unlimited
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nuk hapet faqja .
   
  albhost pëlqen postimin.
 5. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  hapet si jo
   
 6. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mua njelloj si gjithe te tjerat me duket ska ndonje perfitim falas edhe te tjeret ku jam regjistruar te lene pending
   
  albhost pëlqen postimin.
 7. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  ti rregjistrohu pastaj hajde me thuaj ketu para te gjithve antarve te forumit qe ta lash pending
   
  strong iptv22 pëlqen postimin.
 8. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  do ta kesh 99.9 % uptime ne pune un ste ofroj domain vlla un te ofroj vetem hostim gjithcka e ke Unlimited ke dhe opsionin ssh per shum gjera dhe mbi te gjitha i ke freee te sugjeroj te regjistrohesh
   
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Faqa ka probleme. Thjeshte per te te vene ne dijeni jo qe jam i interesuar per hosting falas.

  https://prnt.sc/s5iy4k
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po une kam 3 dite qe jam regjistruar dhe akoma pending eshte
   
 11. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,328
  Pëlqimet:
  784
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe mua njesoi me hapet
   
 12. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,819
  Pëlqimet:
  232
  Pikë nga trofetë:
  83
  Domain .xyz ska gje serioze ketu.
   
 13. ergialb

  ergialb Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  nuk mund te regjistrohem, ato numrat qe duhet ti shkruash ne fund si pun e im not robot gjithmon mi nxjerr jo te sakta e kam provuar shum her,vetem ne ky web kam patur probleme
   
 14. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Të gjitha assets janë error 404, prandaj shfaqet faqja keq vetëm HTML.
  Si e përmendi dhe @DailyTeCh domain .xyz s'është serioz.
  Tjetër gjë, gjithçka unlimited? Edhe Google që ofron unlimited space limiton bandwidth. Është shumë e bukur për të qenë e vërtetë fatkeqsisht :(
   
 15. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  mua faqa eshte 24 ore uptime si ka mundesi qe juve ju shfaq probleme ?
   
 16. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  domainin bleje vete o vlla un te ofroj hostimin gje qe te cilen e ke aktiv mjafton te futesh te dhenat dhe hyn ne menaxhim
   
 17. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  tani 1 milion vizitor ska shans ti mbaj asnje hostim sepse del down kete gje vetem nje vps i jep zgjidhje
   
 18. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  mthuaj te dhenat ne inbox se te rregjistroj un
   
 19. albhost

  albhost Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
 20. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  @albhost faqa vazhdon te kete probleme.
   

Shpërndaje faqen

Loading...