1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim hostim falas per te gjithe

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga elismatjani, 16 Prill 2020.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,320
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Parametrat?!
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 4. eri123

  eri123 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetj,

  Dua te hostoj nje projekt shkolle qe eshte ndertuar me PHP / MySql.

  Mund te kem nje host me parametra minimal.

  Po domaini eshte falas?
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 5. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  domaini nuk perfshihet
   
 6. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18

  Resources
  Disk Quota 1GB
  Monthly Bandwidth unlimited
  Max FTP Accounts 1
  Max Email Accounts 1
  Max Quota per Email Address 1
  Max Email Lists 1
  Max Databases 1
  Max Sub Domains 1
  Max Parked Domains 1
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 7. eri123

  eri123 Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  @elismatjani faleminderit shume.
  Sapo ngarkova filet a projektit ne public_html.
  Ka ndonje mundesi ta hap ate duke perdorur host shared ip address ne vend te domain?
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 8. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  shared ip nuk ofrohet faleminderit
   
 9. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  @elismatjani a ka naj domain free nqs te bej logo ;):D te uroj sukses bro
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 10. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  kjo kompania jepka edhe

  VPS 3 muj falas
  Web Hosting Cloud + Domain name .it per 3 muaj falas.

  I testova tgjitha sherbimet dhe po m`like :sunglasses:
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 11. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Jãşhť'Sşeriĕ a thu po i vyn nje personi si ty qe ka shume vite qe shet servera hahah
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 12. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  paskam ngatarru postin :confused:

  per servera njerzit si puna ime kan me teper interes me provu/testu performancat se mu pervec ovh nuk mvyn sen tjeter i kam do fansa qe i kan tastjerat gati me ma lshu ddos.

  @elismatjani cfar location esht hosti?
   
 13. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...