1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim hostim falas per te gjithe grupin

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga albhost, 29 Maj 2020.

 1. albhost

  albhost Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  alb Host ofron hostim falas per te gjithe grupin me parametra te mira gjithcka Unlimited
  mjafton te rregjistroheni te www.albhost.xyz
  ose
  www.albhost.co.uk
  llogaria juaj aktivizohet menjeher
  faleminderit dhe mbremje te mbare te gjithve
   
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  748
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  un e bana po konfirmimi ne email spo me vjen
   
 3. albhost

  albhost Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  e ke gati vlla
   
 4. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  28
  Po naj domain ka kshtu si padashje ahahahahahha :p
   
  albhost pëlqen postimin.
 5. albhost

  albhost Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  domain ke .tk .ml .gq .ga vlla rregjistroje dhe e hostimin ta ofrojme ne gjithcka Unlimited
   
  Poshnjari dhe bthaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...