1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim hostim falas per ato qe nuk kane mundesi ta blejne

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga elismatjani, 15 Prill 2020.

 1. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  kush deshiron hostim falas te komentoj dhe tja coj ne inbox
  pasi sdua ti bej rreklam adreses qe e ofron sdua te thyej rregullat e forumit
  flm
   
  @science, Jãşhť'Sşeriĕ dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,644
  Pëlqimet:
  917
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me oferta nuk thyen rregulloren. Mund të postosh linkun. Kunder rregullores eshte nese eshte ndonje gje ilegale.
   
  @science dhe elismatjani pëlqejnë postimin.
 4. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo ilegale nuk eshte eshte dicka zyrtare
   
 5. elismatjani

  elismatjani Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Aureli AK, miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 6. strong iptv22

  strong iptv22 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hidhe nje ketej nga ne
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  754
  Pëlqimet:
  277
  Pikë nga trofetë:
  93
  Bravo te qofte
   
  elismatjani pëlqen postimin.
 8. Daniel@!

  [email protected]! Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Uroj te jeni mire te gjithe ! Kam krijuar nje webside ne godaddy me template te gatshem por tani duhet te blej domainin dhe hostin , kam pare shume qe thone free per nje vit por kur provoj me kerkojne te blej dmth te paguaj !? Me ndihmon dot dikush si mund ta bej bej free per nje vit pa paguar dhe pas nje viti nese me shkon mire si pune e blej menpagese ?
  Shume faleminderit uroj te jeni mire te gjithe
   
 9. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  540
  Pëlqimet:
  99
  Pikë nga trofetë:
  58
  0.99cent e ki plus 14cent tax qeshtu diqka per vitin e pare masanej ndryshon qmimi
   
 10. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar i Njohur

  Postimet:
  517
  Pëlqimet:
  150
  Pikë nga trofetë:
  73
  ckm, nk e di cfr prb ka nk me verifikohet nr
   

Shpërndaje faqen

Loading...