1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Host Falas • DaciHOST.com

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 29 Dhjetor 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Aplikova newspaper.cf
   
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  Jo nuk ofrojm windows host.
  u aprovua.
   
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  u aprovua.
   
 4. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  aplikova volejbolli.tk
   
 5. auron shaqiri

  auron shaqiri Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  aplikova blejonline.cf
   
 6. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  doktori.tk
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  u aprovua.
  u aprovua.
  u aprovua

  PS: Disa po aplikojn per hoste por nuk po shkrujn ne teme fare , atyre sju lshohen produktet , flm per mirkuptim.
   
  p3n7357 pëlqen postimin.
 8. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  pershendetje nuk po me del free
   
 9. alteo

  alteo Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese mund te me ndihmoj njeri se si te regjistroem
   
 10. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  estradashqiptare.com kam apliku ama susspend mu ba pse
   
 11. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nashta nuk prish pun nese osht domaini adult,Aplikova me pussyfucking.tk.
   
 12. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nuk lejojm adult hosting.
   
 13. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  206
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Veq domaini m duhet adult per shkak se punoj me cpa.
   
 14. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  679
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  showbizishqiptar.com aplikova
   
 15. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  thank you
   
 16. Liridon Gashi

  Liridon Gashi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  225
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  e kryva po nameserver ku jan ? te lidhi domainin ?
   
 17. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,228
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  183
  Aplikova benphillipsuk.com
   
 18. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  Ne e-mail i ke te dergume.


  u aprovua.

  nuk e gjej kete domain mos ke apliku me domain tjeter ?

  PS: Po marr shum mesazhe ne inbox rreth domainve , dua te theksoj se un nuk ofroj domaine dhe se domainet duhet ti lidhni vet nese i posedoni thjesht duke ndryshuar DNS ose Name Servers , me ato qe ju kemi derguar ne e-mailet e juaja gjate porosive qe keni bere.
   
 19. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  aplikova volejbollikosovar.tk
   
 20. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  976
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  173
  Aplikimet bohen vetem 1 her hostin e ke marr.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...