1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Hitleap Minuta

Tema tek 'Shitje' e hapur nga shqipbook, 22 Korrik 2016.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje Shes Hitleap minuta kam reth 18,400 minuta por e kam 24h te lshum programin dhe nuk ndalet edhe 4 - 5 muj hiq programi .... dhe nuk eshte akounti premium

  Qmimi caktone ju .....
   

Shpërndaje faqen

Loading...