1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hike Web Design

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga wayfarer, 26 Shtator 2017.

 1. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje djema, ky eshte nje punim i thjesht nga une, eshte vetem si faqe e pare e nje website.
  Punimi eshte i gjithi i punuar ne Photoshop.
  [​IMG]
   
  urankajtazi dhe mrbajraktari1234 pëlqejnë postimin.
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  627
  Pëlqimet:
  185
  Pikë nga trofetë:
  88
  Do tjet knaqsi ta testoja web design
   
 3. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Shum i mir po doket, veq vazhdo me praktiku sa ma shum se veq me praktik msohet njeri.

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,441
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ndjek ndonje nga kurset e Brad Hussey ?
  Ja dhe nje te thjeshte nga une :
  [​IMG]
   
 5. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  @beharluu @urankajtazi faleminderit per komentet djema.
  @DarKr0x po, po e ndjek kete kurs : Ultimate Web Designer & Developer Course: Build 23 Projects!
  Kam qen perdorues i Photoshop edhe me heret, por me pelqej ky kurs sepse ish All in one dhe vendosa ta ndjek.

  Faleminderit edhe njeher.
   
 6. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Edhe nje e thjesht me PS :D

  [​IMG]
   
  DarKr0x dhe wayfarer pëlqejnë postimin.
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,441
  Pëlqimet:
  1,072
  Pikë nga trofetë:
  358
  LOL me bere te ndihem inferior para teje hahah :)
  Shume bukur.
   
 8. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  :p

  Nuk ishte qellimi im ky, vetem e provova veten me PS, hera e par me Web Template :)
   
  DarKr0x pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...