1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hi

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ennio.durres, 22 Mars 2020.

 1. ennio.durres

  ennio.durres Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje !
  Quhem Enio jetoj ne Dr , jam shume i apasionuar mbas teknologjise , smartphone apo pc ku ndjek lajme informohem per te rejat dhe shikoj tutoriale te shumte sidomos per sistemin android !
  Shpresoj tja kaloj mire :)

  Inviato dal mio ONEPLUS A5010 utilizzando Tapatalk
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,662
  Pëlqimet:
  1,144
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  ennio.durres pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Prsh dhe mire se erdhe.
   
  ennio.durres pëlqen postimin.
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
   
  ennio.durres pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...