1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Heqja e google account ne platforumen samsung

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga ad ifixit1, 20 Shkurt 2019.

 1. ad ifixit1

  ad ifixit1 Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Permes kesaj videoo do te demonstroj se si hiqet nje google account ne samsung


   
  RexhepS dhe Toli28 pëlqejnë postimin.
 2. Toli28

  Toli28 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Kjo funksionon 100% ne disa modele te telefonave ( jo vetem ne samsung )
  Gjithsesi mir qe e paske postu
  Shum kan probleme pas formatimit te telefonit pa marr parasysh samsung huawei apo naj model tjeter e harrojn google acc
   

Shpërndaje faqen

Loading...