1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Help ne lidhje me Credit Card CC

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Alkeo, 23 Dhjetor 2018.

 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje kam marre nje karte krediti (american express) dhe nuk po mundem ta lidh dot me paypal
  http://imgur.com/ksOhbmK
  dhe kur dua ta lidh me del kshu
  http://imgur.com/pU8iXz9
  e procova me vpn dhe me app nga play store me del njelloj :( ...any help
  Flm paraprakisht
   
 2. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  ku e ke marr sqaro me shum, edhe prej cilit vend po mundohesh me lidh ?
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  ja kam marr nje te afermi.. prej shqieprise
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  nese kartela eshte nga amerika duhet mu lidh prej amerike qe mos me tqit probleme
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo m nuk esht prej amerike po se se pse po del ky problem
   
 6. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Veq perktheje ne shqip pot thot kjo kartel nuk pranohet mbaroj filmi.
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  se dija kte :rolleyes:
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,000
  Pëlqimet:
  695
  Pikë nga trofetë:
  193
  Eh po pasi po tregohesh injorues pse kerkon ndihme zgjidhi problemet vet.
   
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  prb esht se si rregullohet m
   
 10. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk rregullohet vllai se eshte karte e skadume 11/2017 http://prntscr.com/lys9ax
   
 11. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  skadon ne 2020 m ajo esht data kur esht marr
   
 12. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  une e di se vetem skadenca shenohet aty. gjithsesi edhe ka mundesi.
   
 13. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  http://imgur.com/RuAtwTa ne te majte ke daten kur skadon
   
  eduart elezaj pëlqen postimin.
 14. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tani i pashë fotot. Mos e ke alpha bank te greqisë? Nëse po ajo nuk lidhet me paypal. Përdorë visa ose maestro
   
 15. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  jo m te shqiperise e kam...po kjo sesht as e imja ja km marr nje te afermi se nuk hap dot vet...gjithesesi flm
   
 16. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  If you find your credit card is not being accepted with a message such as "The card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number." it might be due to one of the following reasons:

  1. Your card is associated with a specific PayPal account, and you're not logging in with that particular account.
  2. Your card was associated with a PayPal account that has since been closed.
  3. You've linked the card to a PayPal account, but have not yet confirmed it.
  4. You've exceeded your card limit with the PayPal system.
  5. Your email address is raising a red flag in PayPal's system.
  6. Your browser is not accepting cookies. You should clear any existing cookies and try again.
  Shiko mos eshte ndonjera nga arsyet....
   
 17. arlin2

  arlin2 Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Sigurohu qe i ki te pakten 5$ ne llogari kur provon me lidh ne Paypal, kjo u kon arsyja pse edhe mu niher ma ka shfaq kete error.
   
 18. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk është ajo arsyeja. Ka probleme amerikan express e alpha bank
   
  arlin2 pëlqen postimin.
 19. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  do marr nje mastercard kto dit
   

Shpërndaje faqen

Loading...