1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hello My Good Fellows

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga nakedpoet, 29 Maj 2020.

 1. nakedpoet

  nakedpoet Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Hello everyone

  my name is nakedpoet, i am very old in cyber world, i work with many old great forums like sub7 trojanforge and many others, my skills i am very good with spamming, scanning and bruting, and linux stuff.

  i am here to share my skills and for learn something new

  thanks :)
   
  Universal dhe @science pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,902
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ndonje fjale shqip dime apo varja?
   
  nakedpoet pëlqen postimin.
 3. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
  Hi

  Sure you are good with spamming but also good advertiser for ''old great forums''

  Here is white hat forum and is mostly with albanian comunity.

  Have good time.
   
  nakedpoet pëlqen postimin.
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  854
  Pëlqimet:
  123
  Pikë nga trofetë:
  73
  Never heard of those forums, I think you're advertising.
   
  nakedpoet pëlqen postimin.
 5. @science

  @science Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hello, in this forum the general language is albanian i dont know if moderators may allow you to open topics in english.
  Second ilegal things arent allowed here, only if you wana explain a security concern.
  Btw may i ask you where are you from?
   
  nakedpoet pëlqen postimin.
 6. nakedpoet

  nakedpoet Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  i am so sorry, i dont know about albanian just want to join this forum, and sub7 and torjanforge are dead forums when darkode is close all old english and russian forums close
   
 7. nakedpoet

  nakedpoet Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  [QUOTE = "@ science, post: 351367, member: 32018"] Hello, in this forum the general language is albanian i dont know if moderators may allow you to open topics in english.
  Second ilegal things arent allowed here, only if you wana explain a security concern.
  Btw may i ask you where are you from? [/ QUOTE]
  i am not here for any kind of illegal work , and i am from Asia
   

Shpërndaje faqen

Loading...