1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
 1. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,677
  Pëlqimet:
  514
  Pikë nga trofetë:
  208
  Prsh.

  Kot po mendoja te pyesja cfar planesh kan adminat e ITshqip per 2020-2021 ?

  Edi qe duket pak e cudicme si pyetje po adminat duken qart qe skan asnje lloj interesi rreth ktij forumi i cili esht kthyer ne personal advertising spot dicka qe po mben te dyshoj nese kam dhen kontibutin tim diku apo kam harxhu kohen.

  Pra thjesht doja te dija cfar planesh keni per forumin ne vazhdim a keni nmendje naj lloj ndryshimi apo do vazhdoj njejt?
   
  bthaci pëlqen postimin.
 2. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  28
  :(
   

Shpërndaje faqen

Loading...