1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HELLBANIANZ SERVER CS GO

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga DardanDaci, 23 Qershor 2020.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  630
  Pikë nga trofetë:
  173
  Prsh shqipe a kemi ndonje gamer a jo knej CS GO :D Welcome
  [​IMG]

  Nese ka ndonje ekip luajm ne vikend me kontaktoni.
   
  miraxh dhe bthaci pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...