1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Heej miq !

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga DonMoney, 20 Gusht 2014.

 1. DonMoney

  DonMoney Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me kane folur boll per Itshqip dhe per anetaret ketu . Edhe pse ej di se ketu flitet me teper per boten e kompjutereva mendova perseri te regjistrohem per te ndare njohurite e mija rreth monetizimit ne internet dhe menyrat e perfitimit.

  Jam Perparim Protopapa por me shum me pelqen tme therrisni keshtu siq kam nick DonMoney
  Per momentin aktualisht ne Tirane me pushime jetoj ne angli
  mosha 28 vjec
  me pelqen qe kohen qe kam ne dispozicjon ta ve ne perdorim per te bere para . Forum te mbare
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mireserdhe, shpresoj qe do kalosh mire ketu :)!
   
  DonMoney pëlqen postimin.
 3. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mirseerdhe DonMoney, kaloja mir ksajde ;)
   
  DonMoney pëlqen postimin.
 4. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Mire se vjen DonMoney ne ITShqip.com, besoj dhe shpresoj qe do te kalosh mire ne forum.
   
  DonMoney pëlqen postimin.
 5. izet1

  izet1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  33
  Mireserdhe, shpresoj qe do kalosh mire ketu :)
   
  DonMoney pëlqen postimin.
 6. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Mireserdhe ne rrethin tone.
   
  DonMoney pëlqen postimin.
 7. Gr@1ti

  [email protected] Anëtar i Njohur

  Postimet:
  848
  Pëlqimet:
  146
  Pikë nga trofetë:
  88
  DonMoney pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...