1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Header

Tema tek 'Kërkesat e Plotësuara' e hapur nga funky_fresh, 4 Maj 2012.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]

  sipas mundsive..
  ne kualitet me te mire..

  ju flm shum !!
   
 2. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  dimensionet e njejta?
   
 3. funky_fresh

  funky_fresh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  jo, sedi sa jan dimensionet per nje header "normal"..

  flm ..
   
 4. -atdhe

  -atdhe Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,378
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  [​IMG]
  transparent
  [​IMG]
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...