1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

HDFilma - Filma me titra shqip

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga espainter, 21 Janar 2020.

 1. espainter

  espainter Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Magazina më e madhe shqiptare e cila ofronë të gjitha filmat me titra shqip në formatin HD

  [​IMG]

  www.hdfilma.tv
   
  Mr.Gh0$T, ﴾.﴿ dhe Universal pëlqejnë postimin.
 2. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Urime dhe suksese shum pom pelqejka krijo nje llogari ne Instagram dhe fb per te qendruar me vizitoret dhe shperndaj filmat ne rrjete kur i qet :)
   
  @science pëlqen postimin.
 3. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  262
  Pikë nga trofetë:
  93
  nese nje faqe njejte nga filma24 qe ka te njjetat ads, pse duhet ta vizitoj tenden dhe jo filma24. Duke pas paraysh qe filma24 ka fut jo vetem fila te rinj por dhe te vitete perpara qe kan pas pas shume sukses
   
  Leon Haziri pëlqen postimin.
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  mpelqej shum dizajni i webit dhe te uroj sukses ne te ardhmen
  mundohu me perkthy vetem filma me note te larte gjithashtu dhe seriale qe nuk jan te perkthyera nga te tjeret
   
 5. espainter

  espainter Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per komentin.. sa i perket websajtave te vetmin sen qe e kan te njejt osht ideja per publikim te filmave me titra shqip. Gjithqka tjeter eshte ndryshe duke nis prej konceptit te faqes e deri te titrat e filmave. Qdo filum eshte HD 1080p
  Poashtu reklama ne website nuk ka. Nese je i zgjut dallimet i vren shum leht.
  Poashtu per kulitet ta preferoj me kqyr naj film te hdfilma.tv dhe do te bindesh edhe vet.
   
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,034
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Bravo t koft , pom pelqejka shume , kete dizajn e keni zhvillu vet a po ? edhe krejt shqip diqka ma ndryshe qe skemi pa deri tash qysh jon krejta sabllon , bravo e shume suksese
   
 7. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  E bukur si theme, por veshtir te rankosh ne google pasi jane shume faqe qe ofrojne filma, te shohim ku do jesh mbas 3-4 muajsh
   
 8. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Nese keni bugjet me kontaktoni un jau rankoj faqet ne google.
   
 9. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  162
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Me pelqen shume dizajni dhe te uroj suksese mik!
   
 10. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Nuk mund ta ndalosh filmin pasi ka filluar? :(
   
 11. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Edhe ti me filma aa hahaha
   

Shpërndaje faqen

Loading...