1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Harroj password ?

Tema tek 'Android' e hapur nga igliramaj, 31 Tetor 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje antare !
  Se pari ju uroj te jeni mire te gjithe .
  Un doja nje program per android qe ti heq passwordin e pare ne ekran !?

  Gjithe te mirat .
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  hard reset nuk ka program per me hek veq passwordin pa e formatizu, ke edhe disa alternativa psh permes gmail ose pincode nese eke me patern lock
   
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  po dhe ta formatizoj vtm ta heq ta pastroj !
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,224
  Pëlqimet:
  742
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po e formatizove duhet te mbash mend email dhe kodin.
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,243
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Qfar telefoni eshte
   

Shpërndaje faqen

Loading...