1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hard Niche 3 Muaj SEO = Rezultati !

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga DardanDaci, 28 Mars 2018.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  206
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hello

  Ktu po ju tregoj njeren nder faqet e mija qe ka fillu me u ranku nga data 26 janar dhe deri me sod 28 mars shikoni qfar rezultate ka, eshte nje niche shum e fort dhe eshte shum e veshtire me e ranku pas punes se pa lodhshme vijn edhe rezultatet e mira momentalisht ne poziten e 23 ne google.com , shpresoj edhe per 1 muj me dal n top 5 :) dhe pastaj easy peasy fuckin money ... +
  Domaini siq shifet eshte i regjistrum me dat 9 janar.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Dhe shifni kerkimet organike dmth nuk ka Paid Traffic
  [​IMG]
   
  shteti dhe enneaa pëlqejnë postimin.
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  794
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  78
  Brawo t'qoft pse nuk ke integru reklama ?
   
 3. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,477
  Pëlqimet:
  368
  Pikë nga trofetë:
  138
  Suksese
   
 4. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
  A munesh link ku e ke check = E gjeta

  Bravo per punen , qfar menimi ki per kta temin masi paske njohuri ?
  [​IMG]
   
  Last edited: 28 Mars 2018
  enneaa pëlqen postimin.
 5. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  295
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me Wordpress a me ndonje framework tjeter e ki webiin ?
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,259
  Pëlqimet:
  1,767
  Pikë nga trofetë:
  348
  Pershendetje!

  Pse nuk tregoni edhe ne cfar metode keni arrit, me whitehat, ose blackhat.

  Sepse sic e dijm me kete te dyten e ke leht me u ranku, por edhe shpejt e puth token, pa prit e pa kujtu.
   
  Last edited: 29 Mars 2018
  bmwplako, Unnamed83 dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  206
  Pikë nga trofetë:
  53
  Flm , un kam nje plan dhe nje metode timen qe nuk qes reklama deri sa te dal ne top5.
  @sp0nTeX flm
  @The.Dictator.VR , gjithqka duket mire por "niche" ska vlere dmth organic search ske, e ke te ridirektun, e ke 0 me sa po e shoh eshte nje faqe shqiptare me trafik nga fb apo insta dhe ke trafiku ne pergjithsi te vjen nga Mobile.
  @BurimBushi , vetem html dhe php :)
  @boom3rang , eshte whitehat gjithqka natyrale.
   
 8. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  307
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qita Backlinks i ke ba me naj metod apo te kan ardh ne menyr natyrale?
   
 9. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  206
  Pikë nga trofetë:
  53
  Backlinket krijohen(ndertohen) ne menyra te ndryshme pra po i kam ba vet.
   
  rockstar pëlqen postimin.
 10. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  529
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per cfar niche behet fjal?
   
 11. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  duket qe ke nohuri te avancuara ne SEO, urime! Nqs ke mundesi te me sugjerosh disa "TIPS", sugjerime, sidomos ne krijimin e backlinkeve , ne PM do te me ndihmante shum
   
 12. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nuk do ishte keq nese do mi dergonte eshe mua.
   
 13. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  398
  Pëlqimet:
  206
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kategoria: Online Comunities
  @shteti - ti dergova sa per fillim.
  edhe ty alvi.
   
  shteti dhe @Alvi pëlqejnë postimin.
 14. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  241
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  38
  A nuk do ishte mire te postoje disa basic tips ketu per te gjithe te interesuarit flm
   
  emimer pëlqen postimin.
 15. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,098
  Pëlqimet:
  596
  Pikë nga trofetë:
  258
  edhe un isha i interesuar :)
   
 16. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,098
  Pëlqimet:
  596
  Pikë nga trofetë:
  258
  edhe desha te te tham dicka. Un kam qen ne top 10 e google search per niche shum shum te forta edhe ka ardh teposhtja perniheri.

  menyra sesi me ka ardh mu ka qen se dikush x,y person ka ble trafik e ka dergu ne at postim timin se ishte shum i rankum edhe per 2 dit jo ma shum ka ra rankimi nga top 10 ne potjuse 40 - 50 dmth u dote kalu ne faqen e 3 te google search me gjet postimet e mija :/

  Lufta eshte e madhe te uroj suksese , mbaje privat webin :)
   
  albionPr, LorentK dhe Selim Baruti pëlqejnë postimin.
 17. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  dergomi edhe mu n'pm nese bon
   
 18. Basri

  Basri Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Mi dergo edhe mua nqs mundesh
   
 19. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  362
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  53
  mi dergo dhe mua po deshe
   
 20. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk po hapen qito foto ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...