1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hapja e nje website, a ja vlen te filloj me kete niche?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga genni, 15 Mars 2020.

Tags:
 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  23
  Se pari Pershendetje!

  Po planifikoj me e hap nje website me niche "review" po mendoj te bej review qfar te mundem dmth qka besoj qe di me e pershkru qe jan njerzit te interesuar dhe gjthmon duke respektuar rregullat e "SEO" por desha te ju pyes se a ja vlen te filloj me kete web apo eshte vetem humbje kohe sepse ndoshta nuk mund te rankohem dhe te terheq trafik?

  Faleminderit nese ndokush me ndihmon !
   
  Erdem2020 dhe HamdiSadiku pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nuk mendoj se eshte humbje kohe nese ofron dicka interesante. Por mendoj se do te duhet grup per kete.
   

Shpërndaje faqen

Loading...