1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Hapja e multiple tiktok/instagram accounts - Kerkoj konsulence

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga DarKr0x, 12 Nëntor 2023.

 1. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Shpresoj te jeni mire :)

  Jam i interesuar per disa tips nga cunat qe merren me social media.

  Dua te hap diku te 7-10 accounts (both Tiktok dhe Insta) dhe me duhet ndihme ne:
  1. Ku ti menaxhoj accounts (Android emulators, celular, etc.)
  2. Menyra me e mire e ndryshimit te location per account part (1 pair = 1 tiktok + 1 insta)
   1. Proxies?
  3. Content repurposing? Ndryshimi i metadata per cdo video, etc.
  Nese dikush mund te me konsultoje per te 3 pikat pa problem nje kafe do e merrni ;)

  Kontakt: PM / Discord: mbee0

  Gjithe te mirat.
   
 2. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  Disa keshilla falas
  Perdor 4g proxies.
  1 proxy = 1 tiktok dhe 1 instagram
  Perdor antidetect browsers
  Nese do perdoresh phone. Perdor proxy + esim
  Per repurposing te sygjeroj 1 program qe perdor ffmpeg ose programo 1 te tille past eshte metoda me e mire e mundshme. Por Jo 100% e sigurt
  Ose bej nga keto mix 50 % e ekranit video 50 loje
   
  Last edited: 12 Nëntor 2023
 3. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Po, po beja research dhe keto qe po thua ti kam lexuar.

  Puna eshte, kto 4G proxies qe kam pa une jane shum shtrenjt (7$/GB), ke ndonje ide kush eshte ndonje service provider i sakte?

  Antidetect browsers qe po shof duken nice, hidemyacc kam pare qe e kan perdor, po eshte dhe multilogin qe eshte me shtrenjt dhe fillo nga 99$
   
 4. p3n7357

  p3n7357 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  594
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per proxy nuk di te sygjeroj fiks ndonje pasi pak e veshtire te gjesh
  Per antidetect browser. Eshte pak shtrenjt po multilogin Eshte ok

  Mund te shikosh edhe brave browser
   
  Last edited by a moderator: 15 Nëntor 2023

Shpërndaje faqen

Loading...