1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Hapja e multiple tiktok/instagram accounts - Kerkoj konsulence

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga DarKr0x, 12 Nëntor 2023.

  1. DarKr0x

    DarKr0x Anëtar Legjendë

    Postimet:
    3,567
    Pëlqimet:
    1,292
    Pikë nga trofetë:
    358
    Pershendetje,
    Shpresoj te jeni mire :)

    Jam i interesuar per disa tips nga cunat qe merren me social media.

    Dua te hap diku te 7-10 accounts (both Tiktok dhe Insta) dhe me duhet ndihme ne:
    1. Ku ti menaxhoj accounts (Android emulators, celular, etc.)
    2. Menyra me e mire e ndryshimit te location per account part (1 pair = 1 tiktok + 1 insta)
      1. Proxies?
    3. Content repurposing? Ndryshimi i metadata per cdo video, etc.
    Nese dikush mund te me konsultoje per te 3 pikat pa problem nje kafe do e merrni ;)

    Kontakt: PM / Discord: mbee0

    Gjithe te mirat.
     
  2. p3n7357

    p3n7357 Anëtar i Njohur

    Postimet:
    594
    Pëlqimet:
    189
    Pikë nga trofetë:
    73
    Disa keshilla falas
    Perdor 4g proxies.
    1 proxy = 1 tiktok dhe 1 instagram
    Perdor antidetect browsers
    Nese do perdoresh phone. Perdor proxy + esim
    Per repurposing te sygjeroj 1 program qe perdor ffmpeg ose programo 1 te tille past eshte metoda me e mire e mundshme. Por Jo 100% e sigurt
    Ose bej nga keto mix 50 % e ekranit video 50 loje
     
    Last edited: 12 Nëntor 2023
  3. DarKr0x

    DarKr0x Anëtar Legjendë

    Postimet:
    3,567
    Pëlqimet:
    1,292
    Pikë nga trofetë:
    358
    Po, po beja research dhe keto qe po thua ti kam lexuar.

    Puna eshte, kto 4G proxies qe kam pa une jane shum shtrenjt (7$/GB), ke ndonje ide kush eshte ndonje service provider i sakte?

    Antidetect browsers qe po shof duken nice, hidemyacc kam pare qe e kan perdor, po eshte dhe multilogin qe eshte me shtrenjt dhe fillo nga 99$
     
  4. p3n7357

    p3n7357 Anëtar i Njohur

    Postimet:
    594
    Pëlqimet:
    189
    Pikë nga trofetë:
    73
    Per proxy nuk di te sygjeroj fiks ndonje pasi pak e veshtire te gjesh
    Per antidetect browser. Eshte pak shtrenjt po multilogin Eshte ok

    Mund te shikosh edhe brave browser
     
    Last edited by a moderator: 15 Nëntor 2023

Shpërndaje faqen

Loading...