1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Hapat per adbreak?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga reflect1, 27 Prill 2019.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje!
  Sapo i kam plotsuar te gjitha kushtet per adbreak, vetem country e kom "Your country may not be currently supported." a mund te me tregoni si me ndryshu country me ba available edhe hapat me mi tregu per me apliku?
   
 2. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,260
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  93
  kur te aplikojsh bere shtetin usa dhe je ne rregull mos perdor shtete qe nuk pranon adbreak
   
 3. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje...mua ma ka pranuar shtetin qe kam vene por hapi tjeter me kerkon ... ID . ZIP CODE. EMER.MBIEMER....me ID Shqiptare nuk ma pranon.mundesh te me ndihmosh rreth kesaj?
   
 4. Ridi2

  Ridi2 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Duhet te besh ADM dike qe jeton jashte qe te ta pranoje vetem keshtu ma pranoj mua.Kam ngacur ne hapin tjeter qe eshte akoma me i veshtire.Vl
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,260
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  93
  Me dergoni fotot ne pm nuk ka nevoj mebo adm askend apodiqka
   
  reflect1 pëlqen postimin.
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  te dergova foton ne pm
   
 7. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  330
  Pëlqimet:
  82
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mun mem ndihmu dikush ma shpejt se dit po shkojn...
   

Shpërndaje faqen

Loading...