1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Hap Bitcoin Wallet(Llogari per Bitcoin) dhe tranfero-i instant ne Debit Card

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Pjeter.B, 13 Prill 2017.

 1. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  @phoenix
  Aty e ka e ka fitimin kompania,
  Shpenzime per stafin +hosting+domain+ taksa etj.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Un e di se ku e ka fitimin kompania amo jo me tmarr 500+ euro per 1 transaksion , mendo pak qka je ka fol.
   
 3. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Te kuptoj, kjo quhet zhvatje por ka edhe nga ata qe jane fillestar edhe nuk e dine edhe aq mire s c po bejne, ndersa te tjere qe nuk gjejne site te sigurta.
  Prandaj eshte Paxful, shit blerje live, atm bitcoin.
  500Euro rroga mujore LOL
   
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  @phoenix e raportova te kqyrum qa po bajn , tjetra ne marketcap eshte qmimi mesatar i te gjitha marketeve po prap shum koka kan sot se une jam user moti ne spectrocoin edhe kaq shum sum ka ndodh mem nal (Besoj qe eshte asyeja e luhatjeve qe ka keta muaj)
  Ja edhe pergjigjja e support-it
  • Thank you, I will inform the responsible department about this, please try this tomorrow.
   
  phoenix pëlqen postimin.
 5. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kjo cex.io , vyn naj gje? , thojn ka fee te ulta e ke provuar ?
   
 6. wolf_mc12

  wolf_mc12 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28

  Faleminderit per info, Por te mjert na si vende, Menci e me shum pune me siguru BTC, dhe apet me shum kjamet me shite Tmerr tmerr.

  More info:
  https://spectrocoin.com/en/bitcoin-in-Kosovo,-Republic-of.html
   
 7. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sipas pervojes qe keni ju qe po perdorni MasterCardin e Spectrocoin-it, a mund te me tregoni nqs ke 100$ crypto ne ndonje exchange ather sa euro kishe mujt mi marr ne ATM ne Kosove(kuptohet me fees edhe perqindjet tjera)
   
 8. The.Dictator.VR

  The.Dictator.VR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  119
  Pikë nga trofetë:
  43
  Peromentin Spectrocoin nuk leshon cards , sa i perket sherbimit muj me than lirisht karta qe mas shumti mka kry pun skom pas problem asniher me ta osht kjo visa e spectrcoin pasi qe si wirex payoneer netller etc nashta kur mka vyt mas shumti nuk mka ba e sa i perlet fee per ATM me sa di 5€ o per nks e per EU 2.5€ u kan , gjithashtu sapo fola me ta chat mthan qe deri pjesen e dyt 2018 nuk leshojn cards e reja e te vjetrat jan blloku qe 5-6 muje gjithashtu tash e tutje do ta supportoj edhe shqiperin dhe kosoven

  https://blog.bankera.com/2018/01/07/new-bankera-cards-have-already-arrived/
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 9. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pse nuk e hap njeri nje tem si te besh trading??ka shum njerez qe sdin anglisht mir dhe nuk kuptojn shum nga interneti..ka shum fillestar si un qe duan te investojn por nuk kan kush ti mesoj..mesa kam par deri tani vetem ata qe meren me kete pun kan folur fillestaret nuk futen fare ne tem ☺
   
 10. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Te gjithe kemi qene fillestar dhe duke hulumtu naper internet kem msu sene e jo kejt tgatshme ska kerkun :D
   
 11. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  81
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Te kuptoj shum mir po ta kam then dhe me lart qe ne gjuhen shqipe nuk ka shpjegime dhe ne qe nuk dim anglisht psh nga do ta mesojm..un spo te them ta sqarosh komplet se e di qe ka shum per te folur po te pakten thelbin..qe dhe njerzit te krijojn nje ide si behet trading ☺
   
  BurimBushi pëlqen postimin.
 12. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ateher te sugjeroj kete fanpage, ka shume sene tmira tsqaruara ne shqip :D

  https://www.facebook.com/bitinvestkosova/
   
  Klaudioo pëlqen postimin.
 13. do1

  do1 Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  wirex o 1 mire po ne ks nuk eshte tu be e testuar me pare shqiperi nuk e di.
   

Shpërndaje faqen

Loading...