1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje hakohet nje fb nga serbet

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga meteori, 9 Gusht 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. meteori

  meteori Anëtar i Njohur

  Postimet:
  651
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  38
  Hakohet nje llogari fb zjarrfikesit e suharekes
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,360
  Pëlqimet:
  1,909
  Pikë nga trofetë:
  348
  Edhe cka duhet me bo na qetasht? Me ja nis mu merzit apo cka? Nuk e di pse duhet me na interesu kjo pune neve si forum?

  Temen po e mbylli mos me vazhdu palidhje me komentu.
   
  Nick Name, WhiteLine, Alkeo dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...