1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Guida televizive AlbEPG ne bashkpunim me Infomedia Albania

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Nardino, 30 Janar 2018.

 1. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jkasaj pëlqen postimin.
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,355
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  108
  Jkasaj pëlqen postimin.
 3. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,355
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  108
  Oppaaa... Gabimi 404
  Kërkojmë ndjesë, faqen të cilën po kërkoni nuk egziston.
   
 5. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk u sinkronizova me koleget prandaj ndodhi kjo
   
 6. Nardino

  Nardino Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk e modifikoj dot postimin e pare, doja te ndryshoja linkun, mod me ndihmoni?
   

Shpërndaje faqen

Loading...