1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GTA 5 PC FULL FREE 100%

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga getrich, 14 Maj 2020.

 1. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  miraxh pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  hahahah ka pasur aq shum ngarkes saqe esht blloku fare severi
   
 3. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  haha woow edhe kisha pa nje lajm qe do dilte ne epic store
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,045
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  rrini gati ndoshta ma vone prap hapet site e bone download .
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...