1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

GT-620 NVIDIA Porti i HDMI Si ban

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 30 Gusht 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  A din kush pse smi ban porti i HDMI kurse portet tjera si te VGA, DVI i bajn a ka naj gjase qe me u demtu
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka mundesi te jete e demtuar, gjithsesi provo nje fish tjeter per siguri.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kam provu te njejtin monetor ka ba ama VGA i ban HDMI si ban edhe DVI si ban se e provova edhe at
   
 4. dantter

  dantter Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nuk më dha kurrë probleme
   
  Last edited by a moderator: 21 Maj 2021
 5. fatjonrragami

  fatjonrragami Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Shiko driverat e kartes a jane te plota.
   

Shpërndaje faqen

Loading...