1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grupin 49K TOP USA

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 8 Qershor 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  356
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shes grupin 49k TOP USA 100% shume aktiv.. cmimi 180euro
  Emri grupit " Basket of Deplorables "
  Kujt i intereson pm.
   
  Last edited: 9 Qershor 2018

Shpërndaje faqen

Loading...