1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grupin 195k Amazing,funny & prank videos!

Tema tek 'Shitje' e hapur nga KastriotKoti, 18 Janar 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  200$
  Shes grupin 195k fansat mix shum aktiv, niche osht Amazing,funny & prank videos!
  Qmimi 200$ kujt i intereson le t'lajmrohet pm.
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  687
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Nese nuk o shit PM
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  T'shkruva pm vlla.
   
 4. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese su shit ala shkrum ne pm
   
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  96
  Pikë nga trofetë:
  58
  Tshkruva vlla kqyr pm.
   

Shpërndaje faqen

Loading...