1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Grupe Facebook mbi 50k

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga DardanDaci, 4 Mars 2019.

Tags:
 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  917
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Pershendetje

  Kush ka Grupe ne fb Mbi 50K dhe deshiron me i shit , mi dergoni ofertat ne pm ju lutem , ose me kontaktoni ne Discord.
   
 2. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  faqe shqiptare me 35k , qe ka interes dikush ?
   
 3. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  @F.A. me dergo PM linkun dhe cmimin
   
 4. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  me fal se nuk e kam pare me heret postimin , por per momentin e bera unpublish dhe qe ke interes me shkruaj PM.
   

Shpërndaje faqen

Loading...