1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Grup n'Facebook për blerje

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga insingi, 17 Shtator 2018.

 1. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Spari kerkoj nga Stafi me zhvendos temen nsektorin e duhur, se nuk kom akses me postu aty per shkak t'numrit t'vogel t'postimev.
  Kerkoj Grup n'Facebook me ble me çmime t'arsyeshme, standarde shqiptare
   
 2. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,242
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  un kam nje adult te jashtit 36k
   
 4. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  105kGrup Adult
  Top USA
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  72 k te jashtit
   
 6. suadcara

  suadcara Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  23
  deshta me te pyet reth 74 , cfar permbajte dhe te jashtit jan indian apo ? eu, us
   
 7. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  58
  Usa ka ma shum ka edhe tjera vend
   

Shpërndaje faqen

Loading...