1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grup mbi 58k antar + Profila

Tema tek 'Shitje' e hapur nga dns, 13 Nëntor 2017.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  749
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shes grup me 58k antar shqiptar edhe 30 profila jan te vjeter qe 3 vjet PM per cmimin
   
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  321
  Pëlqimet:
  44
  Pikë nga trofetë:
  38
  Keta 30 profila a jan nga 5k shoke ?
   
 3. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  749
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  po 5k edhe mbi 1k followersa
   

Shpërndaje faqen

Loading...