1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grup Facebook Bitcoin Albania 7k Members

Tema tek 'Shitje' e hapur nga OmeRfrom02, 18 Qershor 2020.

 1. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  diskutueshem
 2. Reaven

  Reaven Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Last edited by a moderator: 26 Qershor 2020
 3. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...