1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grup 109k dhe FB 5k Friends

Tema tek 'Shitje' e hapur nga shqipbook, 22 Dhjetor 2017.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ul cmimin se ske gje ne vije lol
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Grupi nrohet me faqe shqip .... +30k
   
 3. arsen mesri

  arsen mesri Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  SHes faqe per Donald Trump aktive
   
 4. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a e ke shit njeri qit grup a jo
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shitet Grupi
  Members · 105,585 Qmimi: 100E
  [​IMG]
   
 6. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  a e ke shit
   

Shpërndaje faqen

Loading...