1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Grup 109k dhe FB 5k Friends

Tema tek 'Shitje' e hapur nga shqipbook, 22 Dhjetor 2017.

 1. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Çmimi:

  180eu
  Pershendetje
  Shes Grupin 109k eshte adult eshte aktiv gjithashtu edhe fb me 5k friends
  Qmimi 180Euro

  Linkat nPM kush oshti interesum me ble jo veq me kshyr
   
 2. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Gjithashtu jap dhe ni fanpage 15k jo aktive :)
   
 3. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pm
   
  shqipbook pëlqen postimin.
 4. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kam fb page me 14k futboll milanin
  Nese do me ble dikush PM
   
 5. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje,
  Shitet Vetem Grupi dhe fanpage jepet falas
  120E
  Qmimi Fundit .
   
 6. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pranoj pagesa BTC,ETH
  Te Interesuarit PM
   
 7. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Grupi eshte ende ne shitje ,,
   
 8. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  grupi eshte ende ne shitje ...
   
 9. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  A eshte ende ne shitje?
   
 10. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  po ende
   
 11. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Grupi eshte ende ne shitje ....
  Qmimi 100E
   
 12. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ende ne shitje :)
   
 13. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pershendetje
  Grupi nderohet edhe me Fanpage Shqip ...
  Fanpage sduhet ta ket te bllokuar ti nderohet emri ose merge ...
   
 14. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  oferta vlen ende ...
   
 15. merit0n

  merit0n Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A eshte ende ne shitje ? :D
   
 16. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Grupi eshte ende ne shitje ...
   
 17. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Disa Scren te likeve ne foto
  pasi qe nuk kam ndonje web per adult nuk kam ber postime ne linka keto jan statistikat mbrenda 4ditve deri ne 24 or
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 18. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk duhet patjer te kesh web adult me fitu mundesh me qfardo website nese din , qoft edhe me instant article m nyra ma e leht dhe me fitimprurse .
   
 19. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  a di ndonje web si mylikes si ka qen qe paguan mir ? per adult vievs
   
 20. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ski fitime asi weba , me instant puno edhe e shef qe ja vlen .
   
  shqipbook pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...