1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur group posting tool, help

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 17 Maj 2017.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  si po thoje per kete, me ndryshu pasw e fb behen remove apps?
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Best Answer
  jo. apps behen remove vetem nepermjet linkut qe kam vendos me siper. i ben ti vet 1 nga 1.
  cdo account i facebook ka 1 api token. ai esht passwordi i fb tat. por i limituar pra nuk tjep access full per me kontrrollu ate account.
  dhe ky api perdoret nga scripte apo programe te ndrryshme. prsh ka website per autofollowers dhe tkerkojn 1 api token. saktesisht ate api token ta kerkojn vetem qe ai website te perdori accountin tat dhe ti i bon follow te tjerve pa e kuptuar ose pa autorizimin tend.
  ne ate koh qe ti ndrryshon passwordin e fb ai website nuk mund ta perdori me accountin tat per tbo follow te tjerve sepse kur ti ndrron passwordin ndrrohet edhe api code.

  ose ndrryshe tek kjo faqe te kerkohet 1 api token http://s4sbooster7.com/mytoken.php
  dicka qe mund ta gjesh tek api explorer dhe ai api token duket kshu (shembull sesht i imi)
  Code:
  EAACEdEose0cBAOpLA754ORRv2r3rfse85LrQQnsGXejUBI8MPpNtPTbSU2u8PuMUkQwSYZCLcDZC5OuRYEUFL0ddi4DgKMFVeoS4565sS6NIAjCYZBVcmdf8BueenC7njQ7myTP2A0VuLfl1ZCqqf235g23v2h57QS4kXgqlNDVFVTIu1zMA3AZD
  
  ky api code ka access per tpostu ne tgjitha faqet qe un menaxhoj dhe grupet.
  tani gjithcka qe mduhet per tpostu nfaqen tate mu mduhet ai api token dhe pak dituri n`coding!.
  mirpo nqs ti e bon remove "Graph api Explorer" tek apps dhe ndrron passwordin e accountit tat ai api token bohet i pa vler dhe un smund ta perdor.
   
  Last edited: 19 Maj 2017
  ervisivv pëlqen postimin.
 3. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne kete rast postimi tek faqja a behet tek visitor posts apo ne emer te faqes, dmth sikur eshte postuar nga faqja?

  dhe nese postoj ne shume grupe njekohesisht a te bllokon fb njesoj si me extensions, megjithse tek une pikat 11 dhe 12 nuk po funksionojne, nxjerr nje error,
  ndersa ato tjerat accept all friends in 1 click, unfriend all friends.. si kam provuar

  [​IMG]
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nqs ti je editor ose admin nfaqe pra ke access me postu nfaqe jo si person po n`emrin e faqes. del si postim i faqes. nese ske access del si person n`wall posts te faqes.
  a funksionojn apo jo ajo varet prej atij webit sedi. ndersa a tbolloket fb apo jo. varet ka shance 80% tbollohet nqs bon shum poste sepse facebook i mer per spam. dhe tkerkon naj verifikim.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Nqs e ke akoma nevojen per kte, shko ketu: http://ehweb.xyz/poster dhe rregjistrohu. Esht webi im dhe e perdor per veten time por nuk e kam problem nese e perdorin dhe te tjeret nese i hyn ne pune... Mund te postosh nepermjet Access Token.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 6. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  Gevio si funksionon ky web, si fillim a duhet shtu profili i fb tek facebook accounts?
  [​IMG]
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Kliko allow permissions tek ajo graph api dhe kliko next tek fb, dhe merre linkun ne fund beje copy. Do fus 1 video tutorial soon.

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
 8. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  vetem ne grupet ose faqet qe menagjon mund te postosh, jo ne ato ku je member?
   
 9. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Jo, mund te postosh ne cdo grup qe je member, dhe ne cdo faqe/grup qe menaxhon .
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 10. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  nuk po dalin tek lista grupet e tjera, vec ato qe menagjon
   
 11. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Jo, Duhet te dalin te gjitha postimet + grupet qe je antar...
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 12. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  ku mundet me qene problemi tek une qe del vetem nje grup qe e krijova sa per prove, kurse grupet e tjera ku jam member nuk dalin asnje,
  e kam kliku tek ai butoni update groups
   
 13. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,086
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  113
  Me jep ne PM emrin qe je rregjistruar ta kontrolloj.

  Sent from my Y100_Plus using Tapatalk
   
  ervisivv dhe AVM Digital pëlqejnë postimin.
 14. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  te shkrujta
   

Shpërndaje faqen

Loading...