1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur group posting tool, help

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ervisivv, 17 Maj 2017.

 1. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje, a din dikush se si mund te postoj automatikisht ne disa grupe ku jam anetar??
  ka nje opsion tek facebook social toolkit, group posting tool, por spo di si me plotesu nje box qe thote access token (required) ,
   
 2. Best Answer:
  Post #22 by Jãşhť'Sşeriĕ, 19 Maj 2017
 3. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  superpubler.com
  provoje kete osht super
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 4. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  H!TM3N publer qenka vetem per me postu ne grupet ose faqet ku ke nje rol admin ose editor, jo ne grupet ku je thjeshte member
   
 5. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  kerkoj falje vlla, nuk e kam pa qe ke than vetem si member
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 7. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  ska problem
  presim pergjigje nga tjeter kush
   
 8. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  a eshte free apo ka ndonje limit ?
   
 10. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  220
  Pikë nga trofetë:
  78
  Me limite, mirpo mund edhe free ta shfrytezosh sa e ka lan aj tipi per me shfrytzu, btw shqiptar osht krijuesi i superpubler.com
   
  emimer pëlqen postimin.
 11. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ka limit
  Eshte me pagese pas 10 postimeve,
  Por mund ta eliminosh pagesen duke ndrruar profilet shpesh :p
   
 12. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  [​IMG]
  cilat permissions duhet zgjedh ketu?
  se kur e vendosa acces token ne Facebook Toolkit del keshtu, you dont have permissions to post,(dicka e tille)
  pastaj me doli
  An error occurred while processing this request. Please try again later.

  nese ju ben tick te gjitha permissions a ka ndonje problem, se aty thote Graph API Explorer would like to manage your Pages, publish as Pages you manage.. e shum e shum te tjera:(
   
  Last edited: 18 Maj 2017
 13. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Prandaj e ka kriju ai kete tool qe me pas access tek profili jot dhe te faqet tuaja,
  Bej tick gjerat qe nuk kane vler per ty
  Perndryshe do ket access dhe ai
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 14. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  tani access token qe gjeneron aty a duhet me e perdor tek facebook social toolkit? apo per te postu ne grupe duhet me perdor ndonjerin nga keto linqet qe shfaqen aty
  [​IMG]
   
 15. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po provoje dhe tek fb toolkit
  Dhe perdor dhe piken 11
   
 16. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  i provova piken 11,12,13 dhe nuk bejn, i nxjerr listen e grupeve dhe nuk e ben postimin, del nje error message e dicka e tille..
  kurse tek fb toolkit e ben postimin ne grupe, por spo di si mund ta bej postimin me foto, sepse aty ka box vetem per tekstin
   
 17. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Se kam iden per fb toolkit
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 18. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  @emimer permissions qe i jep ne fillim, si mund te ndalohen kur nuk don me perdor Graph API Explorer?
   
 19. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk e mbaj mend mire, por provoje
  Settings/App shif dhe bej remove ato app e dyshimta si dhe graph api
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 20. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  nese je kyc tek ndonje app https://www.facebook.com/settings?tab=applications boje remove.

  api token = passwordi jot i facebook. esht i njejti. ndrron password ndrrohet api token.
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 21. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  714
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...